Spletna stran ZAPS uporablja piškotke, s katerimi si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik in vam omogočimo upravljanje z njimi. Poleg internih piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje strani, uporabljamo analitične piškotke servisa Google Analytics. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. V redu | Več o tem
SLO|ENG
išči
piši

natečaji

    2020
    2019
    2018
    2017
    2016
    2014
    2013
    2012
    2011
    2010
    2009
    2008
    2007
    2006
    2005
    2004
    2003
    2002
 

BAZENSKI KOMPLEKS V OKVIRU ŠPORTNO REKREACIJSKEGA PARKA V ČEŠČI VASI

Javni, projektni, dvostopensjski natečaj za izbiro strokovno najprimernejše rešitve in izbiro izdelovalca projektne dokumentacije za BAZENSKI KOMPLEKS V OKVIRU ŠPORTNO REKREACIJSKEGA PARKA V ČEŠČI VASI

Predmet projektnega natečaja
Naročnik ima z izgradnjo bazenskega kompleksa namen zagotoviti osnovne pogoje za razvoj športnih plavalnih klubov in izvedbo tekmovanj, omogočiti pogoje za širjenje plavalne kulture ter realizacijo programov s področja rekreacije in rehabilitacije specifičnih skupin uporabnikov.

Na podlagi natečajnih rešitev bo naročnik lahko nadaljeval z razvijanjem športno-rekreacijskega parka v Češči vasi (ŠRP). Predvideno je, da bo bazenski kompleks v kombinaciji z objektom velodroma v prihodnosti opredeljen kot olimpijski športni center, ki bo nudil optimalne pogoje za vadbo v olimpijskih panogah (kolesarstvu, atletiki in plavanju) oz. za pripravo na tekmovanja na najvišjem nivoju v absolutni kategoriji.



Naročnik: Mestna občina Novo mesto
Rok oddaje: 06.04.2020
Zaključno poročilo komisije: 03.04.2020
Povezava na Portal JN: https://www.enarocanje.si/Obrazci/?id_obrazec=336244





rezultati natečaja



1. nagrada: 10510, delovna šifra: 11/2


Avtorji:
Dean Lah, univ. dipl. inž. arh.
Milan Tomac, univ. dipl. inž. arh.




2. nagrada: 77799, delovna šifra: 3/2


Avtorji:
Ravnikar Potokar arhitekturni biro, d.o.o.
Robert Potokar, univ. dipl. inž. arh.
Tanja Košuta, univ. dipl. inž. arh.
Mina Gutović, mag. inž. arh.
Mateja Šetina, univ. dipl. inž. arh.
Špela Ščančar, mag. inž. arh.




3. nagrada: 51929, delovna šifra: 4/2


Avtorji:
Zdenko Nemec, univ. dipl. inž. arh.
Ana Jerman, štud. arh.
Kristjan Nemec, abs. arh.
Marko Primažič, štud. arh.
Rok Primažič, abs. arh.




Enakovredno priznanje: 30120, delovna šifra: 10/2


Avtorji:
Jurij Kobe, univ. dipl. inž. arh.
Nataša Blažko, mag. inž. arh.
Maja Kovačič, mag. inž. arh.
Tanja Paulin, mag. inž. arh.
Peter Plantan, univ. dipl. inž. arh.
Urška Podlipnik, univ. dipl. inž. arh.
Ina Radšel, mag. inž. arh.
Matjaž Pangerc, univ. dipl. inž. arh.




Enakovredno priznanje: 39572, delovna šifra: 14/2


Avtorji:
Jože Jaki, univ. dipl. inž. arh.
Haris Brčkalja
Neža Jaki
Rafael Draksler, univ. dipl. inž. arh.
Urban Švegl, univ. dipl. inž. kraj. arh.




Enakovredno priznanje: 26296, delovna šifra: 1/2


Avtorji:
Dans arhitekti
Mihael Dešman, univ. dipl. inž. arh.
Eva Fišer Berlot, univ. dipl. inž. arh.
Vlatka Ljubanović, univ. dipl. inž. arh.
Katarina Pirkmajer Dešman, univ. dipl. inž. arh.
Maja Cvelbar, abs. arh.
Lucija Draginić, abs. arh.
Žiga Erjavec, abs. arh.
Gregor Gašperšič, štud. arh.
Matija Goljar, štud. arh.




Nenagrajeni: 12075, delovna šifra: 12


Avtorji:
Lucija Bakarčić Iskra, univ. dipl. inž. arh.
Ksenija Cankar, univ. dipl. inž. arh.
Miroslav Česnik, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 12118, delovna šifra: 15


Avtorji:
Katušić Kocbek Arhitekti
Davor Katušić, dipl. inž. arh., MA BiA
Jana Kocbek, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 12235, delovna šifra: 07


Avtorji:
Sadar + Vuga, d.o.o.
Jurij Sadar, univ. dipl. inž. arh.
Boštjan Vuga, univ. dipl. inž. arh., Grad Dip (AA)
Miha Čebulj, univ. dipl. inž. arh., M. Arch (BI)




Nenagrajeni: 12411, delovna šifra: 02


Avtorji:
Matej Somrak, univ. dipl. inž. arh.
Luka Derlink, mag. inž. arh.
Urša Zupančič, mag. inž. arh.
Igor Derlink, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 39244, delovna šifra: 13


Avtorji:
Radivoj Mohorič, mag. inž. arh.
Mladen Mavrović, štud. arh.
Nace Mohorič, štud. arh.
Iza Šentjurc, štud. arh.
Urh Wiegele, abs. arh.
doc. mag. Polona Filipič, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 50275, delovna šifra: 05


Avtorji:
Nina Majoranc, univ. dipl. inž. arh.
Manica Lavrenčič, mag. inž. arh.
Maruša Trnovec, mag. inž. arh.
Rok Jereb, univ. dipl. inž. arh.
Blaž Budja, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 51667, delovna šifra: 08


Avtorji:
Marko Smrekar, univ. dipl. inž. arh.
Aleš Vodopivec, univ. dipl. inž. arh.
Ida Sedušak, univ. dipl. inž. arh.
Gregor Blaj, abs. arh.




Nenagrajeni: 73951, delovna šifra: 06


Avtorji:
Marjan Zupanc, univ. dipl. inž. arh.




Nenagrajeni: 88985, delovna šifra: 09


Avtorji:
Oskar Virag, univ. dipl. inž. arh.
Iztok Rajšter, univ. dipl. inž. arh.
Matjaž Čepič, mag. inž. arh.




ožji izbor

Vabljeni k 2. stopnji: 26296, delovna šifra: 01


Avtorji:




Vabljeni k 2. stopnji: 77799, delovna šifra: 03


Avtorji:




Vabljeni k 2. stopnji: 51929, delovna šifra: 04


Avtorji:




Vabljeni k 2. stopnji: 30120, delovna šifra: 10


Avtorji:




Vabljeni k 2. stopnji: 10510, delovna šifra: 11


Avtorji:




Vabljeni k 2. stopnji: 39572, delovna šifra: 14


Avtorji:




nenagrajeni elaborati



  Dokumentacija



OCENJEVALNA KOMISIJA

Predsednik ocenjevalne komisije (ZAPS):
Aleš Žnidaršič, univ. dipl. inž. arh.

Namestnik predsednika ocenjevalne komisije (naročnik):
doc. dr. Tomaž Slak, univ. dipl. inž. arh.

Član (naročnik):
mag. Gregor Macedoni, župan MONM

Član (naročnik):
dr. Iztok Kovačič, univ. dipl. inž. arh.

Član (ZAPS):
dr. Idis Turato, dipl. ing. arh.

Namestnica članov (naročnik):
Mojca Tavčar, univ .dipl. inž. geod.

Namestnica članov (ZAPS):
Suzana Simič, univ. dipl. inž. kraj. arh.

Poročevalka A:
Petra Ostanek, univ.dipl.inž.arh.

Skrbnica natečaja:
Natalija Zanoški, mag.inž.arh.

Pomočnica skrbnice natečaja:
Viktorija Tekstor, univ. dipl. inž. arh.